Jak mě stres připravil o orgasmus

A je to tak!

Vánoční svátky, období klidu - ha! Kde že… Pokud máte zaměstnání a už je pomalu jedno v jakém oboru, protože letos se v zápalu nákupní horečky se bralo snad vše… od textilu, kosmetiky, knih, elektroniky až po předplatné týdeníků. Tak to prostě byl zápřah. V práci nestandardní nápor, kamarádi se chtějí scházet na vánočních trzích a rodina se ptá kdy přesně dojedete, jestli máte napečeno a co dárky.

V zápalu boje, v práci děláte jak trysko myš, přesčas je rutina. Nestačíte se jít domů ani převléci a z práce mažete rovnou na poštu ještě poslat věci, poté hodem na vánoční trhy kam doletíte splaveni a zpoceni protože klasika nestíháte. Kopnete startovací punč, poté další a pak do třetice na zahřátí… Honem domu, na emailu už vám visí další věci co je potřeba udělat, ale jelikož se všichni na FB chlubí jak mají napečeno.. podlehnete! On-line nakoupíte a do 90 minut než vám vše potřebné dovezou, seženete recept a vyřídíte to nejdůležitější. Potom splácáte něco, co se jen ztěžka dá považovat  za těsto na perníky či linecké, ale není čas na hrdinství a pečete.

Když nepečete, vyřizujete něco jiného, sháníte dárky a nebo balíte a podobné prkotiny.

Čas na sebe :D to zní jako sci-fi.

Ale když už si čas nad ránem nejdete, kdy je z 90% práce hotová a kamarádi vás nešikanují zprávami že je zanedbáváte, zkusíte nezanedbat i sebe.

Ale ouha, i když si pomáháte pohádkami pro dospělé nejdete to. Hlava šrotuje a i když se moc snažíte vše nechat za sebou a užít si 5 minut jen pro sebe… ono to jaksi nejde.

 

denise-johnson-426641

 

Co je ještě horší je to, že ženy aby dosáhly orgasmu, musí být uvolněné (pro zajímavost, pokud je žena pod tlakem či ve stresu, dosáhnout orgasmu je až osminásobně těžší). No a jako na potvoru, ženy jsou ke všemu náchylnější ke stresu (o proto mužům v průměru 4x - samozřejmě záleží jak které žena). Tak není divu že se z nás stávají alkoholičky. Jak je známo alkohol uvolňuje, a tak to do sebe liju.

Nutno říct, játra vám nepoděkují a alkohol je i příčinou neodbourávání tuků…

Takže nyní jsem pod šíleným stresem z práce, do toho bez orgasmu, alkohol nakupuji již ve velkoskladu, sic mi odpaluje orgány a váže na sebe tělesný tuk, ale co už.

Když už se odpiji, mám orgasmus, ale pro změnu si ho nepamatuji, k tomu nepředstavitelně kynu. Jelikož ty hnusné perníky nemůžete nikomu ukázat a je mi je líto vyhodit, tak na kocovinu jsou fajn a nemusíte do obchodu pro snídani.   

Je po svátcích a stihla jsem vše, v práci obsloužení všichni zákazníci, dárky rozdány a orgáč by konečně mohl nastat, ale ouha nic. Z toho maratonu jsem unavená, ke všemu vypadám jak dýně… V zápalu boje a dosažení orgasmu zdravou cestou… alkohol odsunuji a jdu  sportovat. Plavu a plavu…. plavu tak často, že paní u poklady když jí dám čipovou kartu po mě ani nechce občanku aby si ověřila mojí totožnost, jelikož jsem tam tak často že můj obličej zná.

Říkám si - vydrž, je to o vůli a tak plavu, plavu a plavu… orgasmus nikde.

Paní na recepci si již myslí že patřím do české reprezentace v plavání na další olympiádu, protože jsem tam tak často… že to není normální.

Endorfiny sic jsou ale jen v bazénu.

 

amy-115247

 

A já si říkám, proboha proč?! Stres už není, uvolněné jsem, za chvíli mi vyraší i blány mezi prsty od toho plavání. Tak co mám dělat??!!

 

Odborná rada od psychoterapeuta: Uvolni se, před tím se maximálně vyklidni.

A tak dělám jógu, nohu si dám za hlavu, tedy jen levou ale no a co, dokážu to tělo dostat do takových poloh, že by mě z fleku dali angažmá v cirkusu De Soleil.

Klid a endorfiny ze mě tryskají!!!

A večer u pohádek, jen zařvu proč já a jdu do sprchy, kde si řeknu že už jsem na tyhle blbosti moc stará!

 

avrielle-suleiman-450142

Takže má rada pro ty, kteří přišli vlivem okolí o orgasmus!

Užijte si spánku, o ten brzy taky přijdeme a není ho tak náročné dosáhnout.

Jestli jste podnikli takovou sadu kroku jako já, může Vás hřát na srdci, že se Vám zlepšila kondička, játra filtrují jiné sajrajty než alkohol a postavu Vám budou závidět i dvacítky.

Pro ty, co jim je přes třicet jako mě, uznala jsem, že než chvilkový orgasmus si raději dopřeji tu dvojku vína, u nějaké komedie, horkou sprchu a návrat do vyhřátou postele s dostatkem kvalitního spánku. Ono je to stejně lepší než sex ;)

 

Přeji krásné Vánoce 

Vaše Zuzka