O knize

Znáte to – jste singl a dojde Vám pozvánka na svatbu, školení či vernisáž. Když dojdete na místo a vidíte jmenný seznam, kde je: Lenka + David, Simona + Tomáš, Petr + Michaela… a poté je tam Vaše jméno a u toho jen +1.

Tato kniha je pro všechny ty, kteří někdy byli plus jedničkou, či aktuálně Vám k jménu píší stále plus jedna, ale do budoucna se vidíte jinde, tj. u někoho se jménem.

patrick-hendry-221863

 

První část knihy popisuje FENOMÉN SINGLES, kdo sem spadá, zdali se jedná o promyšlený a cílený životní styl, či jen o přechodné období. Kniha se věnuje problematice jak zvládat tlak, když je Vám okolo třicátého věku života a jste sám. Tlak rodiny (kdy už budou vnoučata), kamarádů a kolegů (všichni jsou spárovaní a Vy?) a velkého tlaku facebooku (který denně chrlí fotky zásnub, svateb, ultrazvuků a miminek).
Dočtete se a vyzkoušíte si na sobě cvičení s cílem najít si k sobě vhodného partnera a neskákat od jednoho partnera ke druhému s vírou, tak snad už to nyní vyjde a bude to ta pravá či ten pravý.

Single

 

Druhá část knihy je zasvěcena partnerské komunikaci. Mnohdy se nám stává, že se hádáme ne kvůli problému samotnému, ale kvůli tomu. jak nám byl problém sdělen. Často se nám stává ve vztahu, že nechápeme myšlenkový pochod toho druhého, proč dělá, říká a chová se tak, jak se chová, “mohu za to já”? Některé věci se prostě dějí, máme to v sobě zakódované, ale pokud o tom nevíme, že druhé pohlaví se chová a jedná tak, jak jedná, můžeme situaci pochopit tak, že za to můžu já.

Nejčastější nedorozumění si na příbězích ze života rozebereme, vysvětlíme, proč to tak je.

A pokud jste už slyšeli větu „náš vztah skončil protože“… „už jsme si nerozuměli…, neměl na mě čas…, podváděl mě… apod.“, je to především proto, že jste k sobě mluvili jinými jazyky a nechápali jste, co ten druhý říká. Proto se zde dočtete i o partnerských jazycích.

 

Nevěra

Pokud Vám v knize bude cokoliv chybět, nebo máte vlastní zkušenost, o kterou se chcete podělit, neváhejte mě kontaktovat.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.